Протокол

Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавської
майстерності гри на народних інструментах
учнів та викладачів мистецьких шкіл
"Барви Полтави"
20 - 21 листопада 2021 р.

Номінація A
акордеон
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Передрій Костянтин

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя Запорізька область

Гран-прі

Арушанян Рафаїл

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя Запорізька область

І

Свирид Дмитро

Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П. І. Майбороди м. Полтава Полтавська область

І

Царегородцев Богдан

КПСМНЗ" ДМШ №14 " м. Харкiв Харківська область

ІІ

Шатон Анастасія

Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.Майбороди

м. Полтава Полтавська область

ІІ

Ієвлєв Владислав

Дитяча музична школа №1 ім. П.І. Майбороди м. Полтава Полтавська обл.

ІІІ

Дикса Кіра

Токмацька дитяча музична школа м.Токмак

Запорізька область

ІІІ

Захарченко Євгеній

Пирятинська школа мистецтв м. Пирятин

Полтавська область

ІІІ

Соколенко Ярина

Запорізька дитяча музична школа 4 м. Запоріжжя

Запорізька область

ІІІ

Тавлуй Анастасія

Запорізька дитяча музична школа 4

м. Запоріжжя Запорізька область

ІІІ

Чаусов Максим

Токмацька дитяча музична школа м.Токмак

Запорізька область

ІІІ

Дорошенко Анна

Пирятинська школа мистецтв м.Пирятин

Полтавська область

Дипломант

Кикоть Максим

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі

м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Кривуца Іван

чугуївська дитяча музична школа м.Чугуїв

 Харківська область

Дипломант

Іванов Олесій

Київська дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо

м. Київ Київська область

Учасник

Кадочнікова Мілена

Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.Майбороди м.Полтава Полтавська область

Учасник

Лебеденко Михайло

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Процик Денис

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Роман Богдан

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Романенко В`ячеслав

Київська дитяча музична школа №1 ім. Я.Степового м. Київ Київська область

Учасник

 

Номінація A
балалайка
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Червоний Володимир

КПСМНЗ «ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського» м. Харків Харківська область

І

Коваленко Аліна

Харківська дитяча музична школи №12 ім. К. І. Шульженко

м.Харків Харківська область

ІІ

Потебня Ірина

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

ІІ

Солнцев Нікіта

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради

смт Липова Долина Сумська область

ІІІ

 

Номінація A
бандура (вокалісти)
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Даньків Дарина

Монастириська дитяча музична школа

м. Монастириська Тернопільська область

І

Котелевська Софія

Полтавська дитяча музична школа 1ім.П.Майбороди м.Полтава Полтавська область

ІІ

Плоходько Вікторія Русланівна

Комунальний заклад Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

ІІІ

Рафа Евеліна

Комунальний заклад Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

Дипломант

Яцюк Поліна

Великобагачанська мистецька школа ім.Ф.Д.Кушнерика Велика Багачка Полтавська область

Дипломант

Пономаренко Мирослава

Харківська спеціалізована школа № 133 "Ліцей мистецтв" м. Харків Харківська область

Учасник

Смажелюк Владислав

Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

Учасник

 

Номінація A
бандура (інструменталісти)
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Тарабанов Даниїл

КПСМНЗ Дитяча школа мистецтв №4 ім. М. Д. Леонтовича м. Харків Харківська область

І

Махтієнко Аріна

КПНЗ "Вишнівська ДШМ" м. Вишневе Київська область

ІІ

Шеметова Анастасія

КПСМНЗ ДШМ №4 ім. М. Д. Леонтовича

м. Харків Харківська область

ІІ

Авраменко Онисія

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5

ім. С. Томащука м. Біла Церква Київська область

ІІІ

Ганушевич Олеся

Київська дитяча музична школа №1

ім. Я.Степового м.Київ Київська область

ІІІ

Грунська Ірина

КЗ Гусятинська мистецька школа смт. Гусятин Тернопільська область

ІІІ

Крещенко Софія

КПНЗ "Вишнівська ДШМ" м.Вишневе Київська область

ІІІ

Лебідь Олена

Скалатська дитяча музична школа м.Скалат

Тернопільська область

ІІІ

Максименко Павло

КПСМНЗ ДШМ №4 ім. М. Д. Леонтовича

м. Харків Харківська область

ІІІ

Баран Марія

Скалатська дитяча музична школа м.Скалат

Тернопільська область

Дипломант

Прилипко Святослав

Дитяча юнацька мистецька вокально-хореографічна студія "Світанок" міста Києва м. Київ Київська область

Дипломант

Стадніченко Катерина

Кременчуцька дитяча музична школа №2 м. Кременчук Полтавська область

Дипломант

Ткачук Вікторія

Черкаська дитяча музична школа ім .М.В.Лисенка м.Черкаси Черкаська область

Дипломант

Шкляр Ілля

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5

ім. С. Томащука м. Біла Церква Київська область

Дипломант

Боровик Іванна

Кременчуцька дитяча музична школа №1

ім. П.І. Чайковського м. Кременчук Полтавська область

Учасник

Горват Варвара

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі

м. Полтава Полтавська область

Учасник

Задорожна Софія

Хмельницька школа мистецтв "Заріччя" м. Хмельницький Хмельницька область

Учасник

Карпенко Рахіль

Вінницька дитяча музична школа 2

м. Вінниця Вінницька область

Учасник

Кондратюк Софія

Пасічнянська дитяча музична школа ім. Петра Німця с.Пасечна (старосинявский район) Хмельницька область

Учасник

Кушнір Марія

Малинська дитяча школа мистецтв

м. Малин Житомирська область

Учасник

Федорова Дарина

Пасічнянська дитяча музична школа ім. Петра Німця с.Пасечна (старосинявскийрайон) Хмельницька область

Учасник

Шевчук Анастасія

Пасічнянська дитяча музична школа ім. Петра Німця с.Пасечна (старосинявскийрайон) Хмельницька область

Учасник

 

Номінація A
баян
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Вербицька Юлія

Запорізька дитяча музична школа 4 м. Запоріжжя

Запорізька область

І

Шегушев Максим

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Музична школа №4" Криворізької міської ради

м. Кривий Ріг Дніпропетровська область

І

Бєлік Серафим

Сумська дитяча музична школа №1 м. Суми Сумська область

ІІ

Гнатенко Світозар

Полтавська дитяча музична школа 1 ім.П.Майбороди м.Полтава Полтавська область

ІІ

Федоренко Лев

КПСМНЗ" ДМШ №14 " м. Харкiв Харківська область

ІІ

Алєксєєв Дамір

Полтавська Дитяча Музична школа 2 ім. В.П. Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Прохорчук Ігор

Первомайська Дитяча музична школа №2 м. Первомайськ Миколаївська область

ІІІ

Васько Ростислав

Полтавська дитяча музична школа №2 ім. В.П.Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Моздір Тимур

Первомайська Дитяча школа мистецтв м. Первомайськ Миколаївська область

Дипломант

Комаров Яків

Дитяча школа мистецтв м. Первомайськ м. Первомайськ Миколаївська область

Учасник

Шон Тарасюк

Чорнобаївська дитяча музична школа с.Чорнобаївка Херсонська область

Учасник

 

Номінація A
гітара
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Базаренко Денис

Первомайська дитяча музична школа №2 м.Первомайськ Миколаївська область

ІІ

Мартинов Даніїл

Запорізька музична школа №4 м.Запоріжжя Запорізька область

ІІ

Харченко Тамара

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" м. Полтава Полтавська область

ІІ

Ільченко Ілля

Полтавська дитяча музична школа номер 2

ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава Полтавська область

ІІІ

Ільченко Дар'я

КПСМНЗ "Дитяча школа мистецтв N3" м. Харків Харківська область

ІІІ

Барабаш Антон

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" ім.Р.Кириченко м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Батрак Владислав

Кременчуцька ДМШ 3 ім. Колачевського

м.  Кременчук Полтавська область

Дипломант

Жмихов Ігнат

Музична школа імені Івана Карабиця м. Торецьк  Донецька область

Дипломант

Звонков Роман

Панютинська музична школа Лозівської міської ради Харківської області смт Панютине Харківська область

Дипломант

Лепеса Ксенія

КЗСМО "Мистецька школа 2" КМР м. Кам'янське Дніпропетровська область

Дипломант

Остапенко Артем

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Партала Нікіта

КЗ СМР Дитяча музична школа №1 м. Суми Сумська область

Дипломант

Брискін Архип

Київська дитяча музична школа №11

м.Київ Київська область

Учасник

Ванчіков Ваня

Київська дитяча музична школа №11

м. Київ Київська область

Учасник

Гедзун Матвій

Нововолинська дитяча школа мистецтв

м. Нововолинськ Волинська область

Учасник

Желанов Роман

КПСМНЗ "ДМШ 13 . М. Коляди"

м. Харкiв  Харкiвська область

Учасник

Зязюн Софія

Полтавська дитяча музична школа №2

ім. В.П.Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

Учасник

Калюжна Вероніка

КЗ СМР Дитяча музична школа №1 м. Суми Сумська область

Учасник

Левченко Віра

Мистецька школа Волноваської МТГ м. Волноваха Донецька область

Учасник

Полторак Андрій

КЗПСО МШ №1 ім.Е.Г.Гілельса м.Одеси

м.Одеса Одеська область

Учасник

Псьол Марія

Мистецька школа Волноваської МТГ м.Волноваха Донецька область

Учасник

Сімкіна Єлизавета

Вишнівська дитяча школа мистецтв м.Вишневе Київська область

Учасник

Семенова Кіра

КЗСМО "Музична школа №5" КМР м.Кривий Ріг Дніпропетровська область

Учасник

Серебренніков Феодосій

КЗСМО "Музична школа №5" КМР м.Кривий Ріг Дніпропетровська область

Учасник

Таранець Ярослав

Павлиська філія Онуфріївської школи мистецтв с.Павлиш Кіровоградська область

Учасник

Хилобокий Нікіта

Пасічнянська дитяча музична школа ім. Петра Німця с.Пасечна (старосинявскийрайон) Хмельницька область

Учасник

 

Номінація A
домра
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Марченко Тетяна

КПСМНЗ" ДМШ №14 " м.Харкiв Харківська область

І

Момот Анна

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя Запорізька область

І

Герасимчук Єва

Полтавська дитяча музична школа №2 ім. Шаповаленка

м. Полтава Полтавська область

ІІ

Жайворонок Добриня

Полтавська дитяча музична школа № 2 ім. В.Шаповаленка м. Полтава Полтавська область

ІІ

Лагута Орина

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. м.Запоріжжя Запорізька область

ІІ

Серпухова Марiя

КПСМНЗ "ДМШ 13 . М. Коляди" м. Харкiв Харкiвська

ІІ

Дзіпетрук Кіра

Дитяча музична школа №2 м. Вінниця Вінницька область

ІІІ

Миколайчук Варвара

Черкаська музична школа №1 ім.М.Лисенка м.Черкаси Черкаська область

ІІІ

Макаренко Костянтин

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" ім.Р.Кириченко м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Миць Матвій

ПМШМ "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Середа Богдан

ПМШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Бова Всеволод

Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського м. Тростянець Сумська область

Учасник

Козоріз Роман

КПСМНЗ Дитяча школа мистецтв №4 ім. М.Д. Леонтовича м. Харків Харківська область

Учасник

Пежинський Єгор

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв"

смт. Билбасівка Донецька область

Учасник

 

Номінація A
сопілка
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Бондарцова Олександра

Полтавська міська школа мистецтв мала академія мистецтв імені Раїса Кириченко м.Полтава Полтавська область

ІІ

Романченко Анастасія

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв"

смт. Билбасівка Донецька область

ІІІ

Соф'їн Тимофій

КЗ "Приморська мистецька школа" м. Приморськ Запорізька область

Дипломант

 

Номінація A
цимбали
I - категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Гром'як Степан

Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

І

Богдан Станіслав

Комунальний заклад Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради м.Полтава Полтавська область

ІІ

Поліщук Іванна

КЗ Полтавський палац дитячоі та юнацькоі творчості Полтавськоі міськоі ради м. Полтава Полтавська область

ІІ

Кальник Вероніка

Комунальний заклад "Полтавський палац дитячої творчості Полтавської міської ради" м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Компанієць Ілля

Комунальний заклад "Полтавський палац дитячої та юнацької творчості" Полтавської міської влади м. Полтава Полтавська область

ІІІ

 

Номінація A
акордеон
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Сіренко Денис

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі м. Полтава Полтавська область

ІІ

Пур Давид

Токмацька дитяча музична школа м.Токмак

Запорізька область

ІІІ

Мазій Кіра

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Пантюхова Інна

Мистецька школа м. Гірник - філія Мистецької школи

м. Курахове м. Гірник Донецька область

Дипломант

Гнатюк Марія

Гадяцька мистецька школа м. Гадяч Полтавська область

Учасник

 

Номінація A
балалайка
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Лушнікова Анна

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

І

Терещенко Максим

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради смт Липова Долина Сумська область

ІІІ

Чернявський Тимофій

Харківська дитяча музична школа №12 ім. К. І. Шульженко м. Харків Харківська область

ІІІ

Скобін Єгор

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Чепурко Дмитро

Роменська дитяча музична школа ім. Є. Адмцевича

м.Ромни Сумська область

Дипломант

 

Номінація A
бандура (вокалісти)
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Сиваш Дарина

Дитяча Музична Школа номер 20 м. м.Київ

Київська область

І

Тимар Вероніка

Великобагачанська мистецька школа ім.Ф.Д.Кушнерика смт Велика багачка Полтавська область

ІІ

Васевич Марія

Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П. Майбороди м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Золотарьова Аліса

Київська дитяча музична школа №20 м.Київ

Київська область

Дипломант

Ткаленко Ярина

Київська дитяча музична школа №20 м. Київ

Київська область

Дипломант

Федорович Софія

Маневицька школа мистецтв

смт Маневичі Волинська область

Дипломант

Шемет Валерія

Великобагачанська мистецька школа ім.Ф.Д.Кушнерика смт Велика Багачка Полтавська область

Дипломант

Заліскова Соломія

Тернопільська музична школа 2 ім. М. Вербицького м.Тернопіль Тернопільська область

Учасник

Соломоненко Владислава

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" ім. Р. Кириченко м. Полтава Полтавська область

Учасник

Шапранова Поліна

Зіньківська мистецька школа імені П.К.Батюка

м. Зікьків Полтавська область

Учасник

 

Номінація A
бандура (інструменталісти)
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Грабовий Гліб

Броварська міська дитяча музична школа м. Бровари Київська область

Гран-прі

Криндач Катерина

Великобагачанська мистецька школа ім.Ф.Д.Кушнерика

смт Велика Багачка Полтавська область

І

Руденко Ангеліна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 м.Суми Сумська область

І

Вітрук Владислав

Володимир - Волинська дитяча музична школа

м. Володимир - Волинський Волинська область

ІІ

Левкова Софія

Нововолинська дитяча школа мистецтв м.Нововолинськ Волинська область

ІІ

Нагорна Карина

Зіньківська мистецька школа ім.П.К. Батюка м.Зіньків Полтавська область

ІІ

Сич Соломія

Дитяча музична школа 20, м.Київ Київська область

ІІ

Фацинець Владислав

Володимир - Волинська дитяча музична школа

м. Володимир - Волинський Волинська область

ІІ

Бреус Дарина

Чорнобаївська ДШМ смт. Чорнобай Черкаська область

ІІІ

Лозинська Дарина

Нововолинська дитяча школа мистецтв

м.Нововолинськ Волинська область

ІІІ

Піддубна Євгенія

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

ІІІ

Руслякова Поліна

Черкаська дитяча музична школа № 2 м.Черкаси

Черкаська область

ІІІ

Сидорчук Максим

Малинська дитяча школа мистецтв

м.Малин Житомирська область

ІІІ

Близнюк Агата

Комунальний заклад "Гадяцька дитяча мистецька школа" Гадяцької міської ради м.Гадяч Полтавська область

Дипломант

Кожушко Дмитро

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Музична школа № 4" Херсонської міської ради м. Херсон Херсонська область

Дипломант

Корнят Юлія

Скалатська дитяча музична школа

м.Скалат Тернопільська область

Дипломант

Кравець Дар’я

МКЗК ДДМШ 10 м.Дніпро Дніпропетровська область

Дипломант

Кривошина Вікторія

Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

Дипломант

Орос Марія

Гадяцька дитяча мистецька школа м.Гадяч Полтавська область

Дипломант

Плахотна Марта

Чорнобаївська ДШМ смт. Чорнобай Черкаська обл.

Дипломант

Полозова Анна

КПСМНЗ ДШМ №4 ім. М. Д. Леонтовича м. Харків Харківська область

Дипломант

Пуш Уляна

Черкаська дитяча музична школа 1 ім .М.В.Лисенка м.Черкаси Черкаська область

Дипломант

Фірман Юлія

КЗ Гусятинська мистецька школа Смт. Гусятин Тернопільська область

Дипломант

Борачок Анастасія

Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

Учасник

Дахно Катерина

Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

с. Шевченкове Черкаська область

Учасник

Еткало Аліна

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Запорожцева Валерія

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості м. Херсон Херсонська

Учасник

Коваль Надія

КЗПМО «Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського» м. Чернігів Чернігівська область

Учасник

Ковальчук Роксолана

Бродівська школа естетичного виховання м. Броди Львівська область

Учасник

Козакова Аделіна

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Куйбіда Іванна

Дитяча музична школа Войнилівської ОТГ

смт Войнилів Івано Франківська область

Учасник

Малдрик Марія

Миргородська мистецька школа імені А.П. Коломійця м.Миргород Полтавська область

Учасник

Нагаш Вікторія

Школа мистецтв 5 м.Біла Церква Київська область

Учасник

Нелін Дмитро Олексійович

Сумська ДМШ 2 м.Суми Сумська область

Учасник

Петренко Михайло

Черкаська дитяча музична школа № 1 імені М. В. Лисенка м.Черкаси Черкаська область

Учасник

Пономаренко Катерина

Семенівська дитяча мистецька школа смт Семенівка Полтавська область

Учасник

Проклов Ілля

Сумська ДМШ №2 м.Суми Сумська область

Учасник

Тимчишин Олена

Заводська комунальна мистецька школа - центр народної творчості смт Заводське Тернопільська область

Учасник

Федотова Анастасія

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Фесюн Карина

Конотопська ДМШ 1 Місто Конотоп Сумська область

Учасник

Шинкарьова Рената

Черкаська дитяча музична школа 1 ім .М.В.Лисенка м.Черкаси Черкаська область

Учасник

Яциковська Катерина

Тернопільська музична школа 2 ім. М. Вербицького м.Тернопіль Тернопільська область

Учасник

Яцун Софія

Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

с. Шевченкове Черкаська область

Учасник

 

Номінація A
баян
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Батурін Олексій

ДМШ №1 м.Суми Сумська область

І

Ефіменко Ельдар

МКЗК "Дніпровська школа української культури та мистецтв імені Олеся Гончара" м.Дніпро Дніпропетровська область

І

Русавський Артем

Хорольська мистецька школа м.Хорол Полтавська область

І

Івженко Сєрафім

ДМШ N 1, м. Суми Сумська область

ІІ

Жданов Євгеній

Запорізька дитяча музична школа 4

м. Запоріжжя Запорізька область

ІІ

Мазурець Андрій

Вінницька дитяча школа мистецтв м.Вінниця Вінницька область

ІІ

Станіславчук Дмитро

Черкаська Дитяча Музична Школа №1 м.Черкаси Черкаська область

ІІ

Феньків Антон

Первомайська Дитяча музична школа №2 м. Первомайськ Миколаївська область

ІІ

Білогруд Нікіта

Дитяча музична школа №2 м. Первомайськ Миколаївська область

ІІІ

Ворончук Корнєй

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

ІІІ

Кострікін Савелій

КЗ "Приморська мистецька школа" м. Приморск Запорізька область

ІІІ

Левченко Ярослав

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради смт Липова Долина Сумська область

ІІІ

Матюшин Максим

музична школа імені Івана Карабиця м. Торецьк Донецька область

ІІІ

Нагорний Андрій

КПСМНЗ Зіньківська мистецька школа ім П.Батюка м.Зіньків Полтавська область

ІІІ

Тополя Михайло

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради смт Липова Долина Сумська область

ІІІ

Іваненко Арсен

Кобеляцька дитяча музична школа м. Кобеляки Полтавська область

Дипломант

Кравченко Максим

КЗ КМР "Кагарлицька дитяча школа мистецтв" м.Кагарлик Київська область

Дипломант

Урста Марія

Білківська дитяча школа мистецтв с. Білки Закарпатська область

Дипломант

Романенко Глєб

Київська дитяча музична школа №1 ім. Я.Степового м. Київ Київська область

Учасник

 

Номінація A
гітара
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Дьоміна Маргарита

ХСШ №133 "Ліцей мистецтв" м. Харків Харківська область

ІІ

Межибовський Олександр

Харківська дитяча музична школа №5 ім. Римського- Корсакова м.Харків Харківська область

ІІ

Новикова Валерія

КЗ "Городнянська школа мистецтв ім. Л. Кондрашевської" м. Городня Чернігівська область

ІІ

Тихоміров Іван

КПСМНЗ " Слов'янська районна школа мистецтв" смт Билбасівка Донецька область

ІІ

Іщенко Марія

Полтавська дитяча музична школа №2 імені В.П.Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Богацан Станіслав

КЗ "Татарбунарська музична школа м.Татарбунари Одеська область

ІІІ

Вовк Артем

КСМНЗ ,, Опішнянська ДМШ'' смт Опішня Полтавська область

ІІІ

Калюжна Юля

КЗ СМР Дитяча музична школа №1 м.Сум Сумська область

ІІІ

Місько Ірина

Полтавська дитяча музична школа № 1 ім.П.Майбороди м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Омельченко Михайло

КЗПСО МШ №1 ім.Е.Г.Гілельса м.Одеси

м.Одеса Одеська область

ІІІ

Пахомов Максим

Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області м.Харків Харківська область

ІІІ

Симоненко Богдан

Вишнівська Дитяча Школа Мистецтв м. Вишневе Київська область

ІІІ

Синиця Данил

КПСМНЗ " Слов'янська районна школа мистецтв"

смт Билбасівка Донецька область

ІІІ

Цебренко Андрій

Музична школа м.Лиман м. Лиман Донецька область

ІІІ

Іванов Максим

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди с.Розсошенці Полтавська область

Дипломант

Іванюта Денис

Полтавська міська школа мистецтв "МАМ" імені Раїси Кириченко м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Голуб Богдан

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв"

смт. Билбасівка Донецька область

Дипломант

Дарій Поліна

Полтавська міська мистецтв "Мала академія мистецтв" ім.Раїси Кириченко м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Карпець Святослав

Лубенська дитячя музична школа

м. Лубни Полтавська область

Дипломант

Лазаренко Артем

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв"

смт. Билбасівка Донецька область

Дипломант

Моторко Артур

Мистецька школа №13 м. Одеси

м.Одесса Одеська область

Дипломант

Петренко Анна

Комунальний заклад "Гадяцька дитяча мистецька школа" Гадяцької міської ради м.Гадяч Полтавська область

Дипломант

Почепинська Вероніка

КЗПСО МШ №1 ім.Е.Г.Гілельса м.Одеси

м.Одеса Одеська область

Дипломант

Репецький Євгеній

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Дипломант

Замфір Давид

КЗ "Татарбунарська музична школа

м.Татарбунари Одеська область

Учасник

Кладько Ксенія

Панютинська музична школа Лозівської міської ради Харківської області смт Панютине Харківська область

Учасник

Козар Владислава

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" ім.Р.Кириченко м.Полтава Полтавська область

Учасник

Кузнецов Євген

КПСМНЗ " Слов'янська районна школа мистецтв"

смт Билбасівка Донецька область

Учасник

Поліщук Вікторія

Тростянецька дитяча музична школа імені

П.І. Чайковського м. Тростянець Сумська область

Учасник

Терещенко Олена

ПМШМ "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко м. Полтава Полтавська область

Учасник

Шмига Максим

Запорізька дитяча музична школа №4 м.Запоріжжя Запорізька область

Учасник

Щиковський Максим

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв"

смт. Билбасівка Донецька область

Учасник

 

Номінація A
домра
II - категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Кравчук Катерина

Вінницька дитяча музична школа №2

м.Вінниця Вінницька область

І

Піскова Світлана

Вінницька дитяча музична школа №2

м.Винница Вінницька область

І

Царегородцев Віталій

КПСМНЗ" ДМШ №14 " м.Харкiв Харківська область

І

Гудкова Юліана

Тростянецька ДМШ ім.П.І.Чайковського

м.Тростянець Сумська область

ІІ

Киричук Катерина

КДШМ 2 ім.М.Вериківського м. Київ Київська область

ІІ

Уманцев Олег

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди"

м. Харків Харківська область

ІІ

Гулянич Ніна

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

ІІІ

Рибак Віра

ДМШ 2 імені Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Рудакова Ольга

Тульчинська дитяча музична школа

м.Тульчин Вінницька область

ІІІ

Слюсар Іван

Кременчуцька дитяча музична школа №2

м. Кременчук Полтавська область

ІІІ

Блєднікова Анна Михайлівна

Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця м. Вінниця Вінницька обл.

Дипломант

Поліщук Анна

Тростянецька дитяча музична школа імені

П.І. Чайковського м. Тростянець Сумська область

Дипломант

Страхова Олександра

Філія КПСМНЗ ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди при Харківській спеціальній школі імені В.Г. Короленка для дітей з вадами зору м. Харків Харківська область

Дипломант

Ворначева Єлізавета

Музична школа імені Івана Карабиця

м. Торецьк Донецька область

Учасник

Данилик Катерина

КЗ"Дитяча музична школа "Асканія-Нова"

смт Асканія-Нова Херсонська область

Учасник

Зельман Артем

КПСМНЗ Дитяча школа мистецтв √4 ім. М.Д. Леонтовича м. Харків Харківська область

Учасник

Полещук Соіфя

КЗСМО "Музична школа 5" КМР м.Кривий Ріг Дніпропетровська область

Учасник

 

Номінація A
акордеон
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Оніпко Валерія

Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.Майбороди м.Полтава Полтавська область

І

Савчук Іван

Миргородська мистецька школа імені А.П. Коломійця м.Миргород Полтавська область

І

Тимошенко Валерій

МКЗК "Дніпропетровська школа української культури та мистецтв імені Олеся Гончара" м.Дніпро Дніпропетровська область

І

Чухно Євгенія

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя Запорізька область

І

Зубенко Володимир

КПСМНЗ ДМШ №9 ім. В. Сокальського м. Харкiв Харкiвська область

ІІ

Барахтянська Тетяна

Кременчуцька Дитяча музична школа 2 Кременчук Полтавська область

Дипломант

Плис Іван

ДМШ №1 ім. П. Майбороди м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Черняєва Євгенія

Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.Майбороди

м. Полтава Полтавська область

Дипломант

 

Номінація A
балалайка
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Артюх Остап

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

І

Бондарєв Артем

КПСМНЗ «ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського» м. Харків Харківська область

І

Лавриненко Вікторія

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

І

Клімов Віктор

КПСМНЗ "ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди"

м.Харків Харківська область

ІІ

 

Номінація A
бандура (вокалісти)
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Гнатів Марія

Монастириська дитяча музична школа м. Монастириська Тернопільська область

І

Руднєва Поліна

КПСМНЗ «ДМШ №13 імені М.Т.Коляди» м.Харків  Харківська область

ІІ

Диктант Софія

ХСШ №133 "Ліцей мистецтв" м. Харків Харківська область

ІІІ

Ониськів Катерина

КЗ "Гусятинська мистецька школа" смт. Гусятин Тернопільська область

Дипломант

 

Номінація A
бандура (інструменталісти)
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Болховітіна Інна

Полтавська дитяча музична школа №2 ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава Полтавська область

ІІ

Живолуп Юля

ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА МШ ІМ. Ф.Д. КУШНЕРИКА

смт. Велика Багачка Полтавська область

ІІІ

Конотоп Софія

КПСМНЗ "Зіньківська мистецькка школа ім. П.К. Батюка"

м. Зіньків Полтавська область

ІІІ

Калюжна Анастасія

Черкаська дитяча музична школа № 2

м.Черкаси Черкаська область

Дипломант

Михайленко Діана

Малинська дитяча школа мистецтв

м.Малин Житомирська область

Дипломант

Тимар Ольга

Великобагачанська мистецька школа ім.Ф.Д.Кушнерика

смт Велика Багачка Полтавська область

Дипломант

Калюжна Дарина

Черкаська дитяча музична школа № 2

м.Черкаси Черкаська область

Учасник

Кліміна Ананда

Шполянська дитяча мистецька школа Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області м. Шпола Черкаська область

Учасник

Павлік Анастасія

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Учасник

Пожога Тетяна

Чудейська школа мистецтв С. Чудей Чернівецька область

Учасник

Сізова Варвара

Школа мистецтв виконавчого комітету Покровської міської ради  м.Покров Дніпропетровська область

Учасник

Синиченко Валентин

Семенівська дитяча мистецька школа смт Семенівка Полтавська область

Учасник

 

Номінація A
баян
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Топчій Максим

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя Запорізька область

І

Пилипчук Владислав

Вінницька дитяча музична школа №2 м.Вінниця Вінницька область

ІІ

Білоус Євгеній

Музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька

м. Торецьк Донецька область

ІІІ

Кулаков Михайло

КПСМНЗ ДМШ №9 ім. В. Сокальського м. Харків Харківська область

ІІІ

Коконос Анна

чугуївська дитяча музична школа

м.Чугуїв Харківська область

Дипломант

Крот Максим

КЗ "Приморська мистецька школа" м. Приморськ Запорізька область

Дипломант

 

Номінація A
гітара
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Геліх Лія

Музична школа ім. Івана Карабиця м. Торецьк Донецька область

І

Мурай Юрій

КЗ СМР Дитяча музична школа №1 м.Суми Сумська область

І

Лупирь Андрій

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

ІІ

Присяжний Андрій

Лука-Мелешківська Дитяча школа мистецтв

с. Лука-Мелешківська Вінницька область

ІІ

Терлецький Дмитро

Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків Харківська область

ІІ

Шендерчук Денис

Житомирська музична школа №1 імені Б.М.Лятошинського м.Житомир Житомирська область

ІІ

Бобров Вадим

Тростянецька ДМШ ім. П. І. Чайковського м. Тростянець Сумська область

ІІІ

Борисов Олександр

Сумська спеціалізована школа№29 м.Суми Сумська область

ІІІ

Гріншпун Тетяна

КПСМНЗ "ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди"

м.Харків Харківська область

ІІІ

Гріншпун Тетяна

КПСМНЗ"ДМШ13 ім.М.Т.Коляди"

м.Харків Харківська область

ІІІ

Гулько Антон

Школа мистецтв “Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко” м.Полтава Полтавська область

ІІІ

Книш Дарія

Полтавська дитяча музична школа №2 ім. В. Шаповаленка м. Полтава Полтавська область

ІІІ

Козлова Софія

Первомайська дитяча музична школа №1 м.Первомайськ Миколаївська область

ІІІ

Літвінова Катерина

Первомайська дитяча музична школа №1 м.Первомайськ Миколаївська область

ІІІ

Муліка Микита

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі м. Полтава Полтавська область

ІІІ

Посполітак Данило

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі м. Полтава Полтавська область

ІІІ

Похлєбін Герман

Мистецька школа №13 м. Одеси

м.Одеса Одеська область

ІІІ

Полинко Роман

Марганецька дитяча школа мистецтв м.Марганец Дніпропетровська область

Дипломант

Ражик Рената

ПМШМ "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко

м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Репенко Даниїл

КЗПСО" Мистецька школа 10 м.Одеса

м. Одеса Одеська область

Дипломант

Студенікін Артем

Сумська спеціалізована школа№29 м.Суми Сумська область

Дипломант

То Катерина

Полтавська дитяча музична школа №2 імені В.П.Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Хворост Даниїл

Куп'янська дитяча музична школа №3

смт Куп'янськ - Вузловий Харківська область

Дипломант

 

Номінація A
домра
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Фесенко Михайло

Запорізька дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя Запорізька область

І

Воробйова Дар'я

Хмельницька музична школа № 1 ім. Миколи Мозгового

м. Xмельницкий Хмельницька область

ІІ

Данільченко Руслан

Полтавська дитяча музична школа №2 ім. В. П. Шаповаленко м. Полтава Полтавська область

ІІІ

Сінельник Даша

Роменська дитяча музична школа ім. Є. Адмцевича

м. Ромни Сумська область

ІІІ

Корват Анастасія

КПСМНЗ" ДМШ №14 " м.Харкiв Харківська область

Дипломант

Примакова Надія

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського м.Київ Київська область

Дипломант

Шерстобітов Єгор

Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів №133 "Ліцей мистецтв" м.Харків Харківська область

Дипломант

Якимова Таїсія

КЗ "Татарбунарська музична школа

м.Татарбунари Одеська область

Дипломант

 

Номінація A
цимбали
III - категорія, старша група

П.І.П.

Школа

                          Місце

Вишневський Остап-Іван

Бродівська школа естетичного виховання

м. Броди Львівська область

                             І

 

Номінація B
I категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Дует балалайок у складі Коваленко Аліни, Чернявського Тимофія

Харківська дитяча музична школи №12 ім. К. І. Шульженко м. Харків Харківська область

І

Тріо бандуристів "Веселі струнки" у складі: Полозова Анна, Подскребаєв Мирослав, Тарабанов Даниїл

КПСМНЗ Дитяча школа мистецтв №4

ім. М. Д. Леонтовича м. Харків Харківська область

І

Інструментальний ансамбль

Філія КМСМНЗ ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди при Харківському спеціальному навчально-виховному комплексі ім. В.Г. Короленка м. Харків Харківська область

ІІ

Ансамбль баяністів Прилуцька школа мистецтв

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти Прилуцька школа мистецтв Прилуцької міської ради Чернігівської області м.Прилуки Чернігівська область

ІІ

Дует акордеоністів "AnGe" у складі Захарченко Є. та Дорошенко А.

Пирятинська школа мистецтв

м.Пирятин Полтавская область

ІІ

Дует: Дикса Кіра та Чаусов Максим

Токмацька дитяча музична школа

м. Токмак Запорізька область

ІІ

Квартет баяністів Білківської ДШ у складі : Янтолик Наталія,Цібеленко Аліна ,Івашко Маріанна ,Попович Вікторія

Білківська дитяча школа мистецтв

с. Білки Закарпатська область

ІІ

Ансамбль "Домрограй"

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв" смт. Билбасівка Донецька область

ІІІ

Ансамбль баяністів-акордеоністів "Етюд"

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

ІІІ

Ансамбль народних інструментів "Ярмарок"

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв" смт Билбасівка Донецька область

ІІІ

Інструментальне тріо у складі: Романа Дмитра, Івана Харибіна та Оскара Яворського

Полтавська дитяча музична школа №3

ім. Б. Гмирі м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Ансамбль "Дзвіночки"

музична школа імені Івана Карабиця м.Торецк Донецька область

Дипломант

Ансамбль гітаристів "Арпеджіо"

Мистецька школа Волноваської МТГ м.Волноваха Донецька область

Дипломант

Дует бандуристок Тимчишин Олена і Тимчишин Люба

Заводська комунальна мистецька школа - центр народної творчості

смт Заводське Тернопільська область

Дипломант

Дует гитаристів "Акцент"

Нововолинська дитяча школа мистецтв м.Нововолинськ Волинська область

Дипломант

Молодший ансамбль баяністів

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа"

м.Люботин Харківська область

Учасник

 

Номінація B
II категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Дует акордеоністів: Чухно Євгенія - Топчій Максим

Запорізька дитяча музична школа № 6

м. Запоріжжя Запорізька область

І

Дует домристів

Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса

міста Кропивницького

м.Кропивницький Кіровоградська область

І

Дует: Шкурат Єлизавета та Корогод Мирослава

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" ім. Р. Кириченко

м. Полтава Полтавська область

І

Тріо гітаристів (Ковальчук Аміна, Барінов Олександр, Могильницький Олексій)

КЗ "Дитяча музична школа "Асканія-Нова" м.Асканія-Нова Херсонська область

І

Тріо бандуристок "Грації"

КПСМНЗ «ДМШ №13 імені М.Т.Коляди» м.Харків Харківська область

ІІ

Ансамбль гітаристів

заклад "Вінницька дитяча музична школа №1" м. Вінниця Вінницька область

ІІІ

Ансамбль домристів

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості м. Херсон Херсонська область

ІІІ

Дует "Квітоньки"

Ірпінська ДШМ ім. М. Вериківського

м.Ірпінь Київська область

ІІІ

Дует баяністів у складі Подленка Валентина та Подленко Маргарити

Хорольська мистецька школа

м.Хорол Полтавська область

ІІІ

Квінтет акордеоністів

Полтавська дитяча музична школа ім.В.П.Шаповаленка.

м.Полтава Полтавська область

ІІІ

"Експрессiя" в скл. Плис I. та Онiбко Валерiя

ДМШ 1 . П.Майбороди м. Полтава Полтавська область

Дипломант

Ансамбль баяністів

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради

смт Липова Долина Сумська область

Дипломант

Дует бандуристок Сипало Аліна та Федій Вікторія

Полтавська дитяча музична школа №1 імП.Майбороди

м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Тріо гітаристів Люботинської ДМШ : Лупирь Андрій,Шнвцова Софія та Еткало Ярослава

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

Дипломант

Дует гітаристів "Експромт"

Нововолинська дитяча школа мистецтв

м. Нововолинськ Волинська область

Учасник

 

Номінація B
III категорія, старша група

П.І.П.

Школа

Місце

Народний вокально-інструментальний квартет "Рута"

Великобагачанська мистецька школа

ім. Ф.Д. Кушнерика селище Велика Багачка Полтавська область

Гран-прі

Дует баяністів у складі Сергія Гущі та Наталії Купальної

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради смт Липова Долина Сумська область

І

Дует викладачів

КЗ "Татарбунарська музична школа м.Татарбунари Одеська область

І

Інструментальний ансамбль у складі Володимира Самілика та Сергія Гущі

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради

смт Липова Долина Сумська область

ІІ

Викладацький ансамбль народних інструментів "Барви"

КЗ "Гусятинська мистецька школа"

смт Гусятин Тернопільська область

ІІ

Дует бандуристок

Пасічнянська дитяча музична школа

ім. Петра Німця

с.Пасечна (старосинявскийрайон) Хмельницька область

ІІ

Інструментальний дует Ромоданівської дитячої мистецької школи

Ромоданівська дитяча мистецька школа ромоданівської селищної ради м.Ромодан Полтавська область

ІІІ

Ансамбль викладачів "ДипТих" у складі Юлії Голотюк (домра) та Вікторії Барзишеної (гітара)

Хмельницька музична школа №1

ім. Миколи Мозгового м. Хмельницький Хмельницька область

Дипломант

ВІА "TALISMAN"

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі м. м.Полтава Полтавська область

Дипломант

Тріо бандуристів "Молодість"

Пасічнянська дитяча музична школа ім. Петра Німця с.Пасечна (старосинявскийрайон) Хмельницька область

Дипломант

Тріо викладачів у складі Голотюк Юлії (домра), Барзишеної Вікторії (гітара), Ліщук Анастасії (гітара)

Хмельницька музична школа №1

ім. Миколи Мозгового м. Хмельницький Хмельницька область

Дипломант

 

Номінація C
I категорія, молодша група

П.І.П.

Школа

Місце

Ансамбль домристів "Перлинка"

Полтавська дитяча музична школа №1ім.П.Майбороди

м.Полтава Полтавська область

І

Ансамбль "Веселі музиченьки"

КПСМНЗ "Слов'янська районна школа мистецтв" смт. Билбасівка Донецька обл.

ІІ

Ансамбль "Гармонія"

Дитяча школа мистецтв №3 Харків Харківська

ІІ

Ансамбль балалаєчників

"Дитяча школа мистецтв" Липоводолинської селищної ради

смт Липова Долина Сумська область

ІІ

Ансамбль гітаристів

Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад ( школа естетичного виховання) Лубенська музична школа

м. Лубни Полтавська область

ІІ

Ансамбль народних інструментів «Слобожанськиі візерунки»

Філія КМСМНЗ ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди при Харківському спеціальному навчально-виховному комплексі ім. В.Г. Короленка

м. Харків Харківська область

ІІ

Ансамбль "POSMICHKA"

Музична школа імені Івана Карабиця

м. Торецьк Донецька область

ІІІ

Ансамбль бандуристів

Комунальний заклад "Гадяцька дитяча мистецька школа" Гадяцької міської ради м.Гадяч Полтавська

ІІІ

Ансамбль гітаристів

Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. О.Гончара м.Дніпро Дніпропетровська область

ІІІ

Зведений ансамбль бандуристів Люботинської ДМШ

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Люботинська дитяча музична школа" м.Люботин Харківська область

ІІІ

Ансамбль гітаристів мистецької школи Волноваської МТГ "Волноваха.Band"

Мистецька школа Волноваської МТГ м.Волноваха Донецька область

Дипломант

 

Номінація C
II категорія, середня група

П.І.П.

Школа

Місце

Ансамбль домристів

КДШМ 2 ім.М.Вериківського м. Київ

І

Ансамбль домристів

Тульчинська дитяча музична школа м.Тульчин Вінницька область

І

Ансамбль "БАЛАЛАЙКА"

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко м.Полтава Полтавська область

ІІ

Ансамбль баяністів та акордеоністів

Запорізька дитяча музична школа №4

м. Запоріжжя Запорізька область

ІІ

Ансамбль гітаристів

Полтавська Дитяча музична школа №2 імені

В.П. Шаповаленка м.Полтава Полтавська область

ІІ

Зразковий ансамбль домристів "Дзвінкі струни"

Вінницька дитяча музична школа №2

м.Вінниця Вінницька область

ІІ

"Джерельце"

КЗ Солобковецька ДМШ

с.Солобківці Хмельницька область

ІІІ

Ансамбль "Усмішка"

Музична школа імені Івана Карабиця

м.Торецька  Донецька область

ІІІ

Ансамбль гітаристів

Полтавська дитяча музична школа №3 ім. Б. Гмирі м. Полтава Полтавська область